Aktiviteter for “Løse Fugla”
November 2018

Ukedag:Tid:Aktivitet:Sted:
Ons 14. nov ’1811:00Frokost + TreningLSK-hallen


Spillere bes sjekke denne siden ofte
for oppdatert informasjon.

Tabell for Gatelagserien 2018

Tabeller siste 2 år: 2017 | 2016


Gatelagserien 16.11.2017, for 1 år siden


Lag Pulje 1:KVUTMSMMP
Fredrikstad10901572727
Stabæk10712774822
Strømsgodset10613623419
Sandefjord9324384411
Asker1020835656
Moss FK900939900



Lag Pulje 2:KVUTMSMMP
LSK8701581621
Odd8404352912
Fram8404343712
HamKam821527447
Vålerenga821528567

Resultater siste 2 år: 2017 | 2016

Resultater Gatelagserien 20. serierunde 2018 :

15.10FredrikstadFredrikstad - Asker5 - 1
17.10GulskogenStrømsgodset - Stabæk7 - 1
17.10HamarHamKam - Vålerenga3 - 5
17.10Melløs Moss FK - Sandefjord6 - 7
18.10LarvikFram - Odd4 - 5

Resultater Gatelagserien 19. serierunde 2018 :

10.10FøykaAsker - Moss FK9 - 4
10.10GulskogenStrømsgodset - Fredrikstad4 - 5
10.10LSK-hallenLSK - Vålerenga7 - 0
11.10NadderudStabæk - Sandefjord7 - 4
11.10SkienOdd - HamKam3 - 2

Resultater Gatelagserien 18. serierunde 2018 :

3.10HamarHamKam - LSK3 - 10
3.10Sandefjord Sandefjord - Fredrikstad1 - 4
3.10Intility ArenaVålerenga - Fram3 - 8
3.10FøykaAsker - Strømsgodset0 - 8
3.10MelløsMoss FK - Stabæk7 - 16

Resultater Gatelagserien 17. serierunde 2018 :

26.9FredrikstadFredrikstad - Stabæk8 - 5
26.9Intility ArenaVålerenga - Odd6 - 8
26.9GulskogenStrømsgodset - Moss FK9 - 2
27.9LarvikFram - LSK2 - 11
26.10SandefjordSandefjord - Asker6 - 1

Resultater Gatelagserien 16. serierunde 2018 :

17.9LSK-hallenLSK - Odd2 - 1
19.9FøykaAsker - Stabæk2 - 13
20.9HamarHamKam - Fram5 - 2
22.10FredrikstadFredrikstad - Moss FK1 - 0
24.10GulskogenStrømsgodset - Sandefjord10 - 2

Resultater Gatelagserien 15. serierunde 2018 :

11.9Intility ArenaVålerenga - HamKam4 - 4
12.9NadderudStabæk - Strømsgodset9 - 2
12.9FøykaAsker - Fredrikstad3 - 5
13.9SkienOdd - Fram2 - 3

Resultater Gatelagserien 14. serierunde 2018 :

5.9FredrikstadFredrikstad - Strømsgodset7 - 0
5.9HamarHamKam - Odd7 - 5
5.9SandefjordSandefjord - Stabæk6 - 6
7.9Intility ArenaVålerenga - LSK4 - 11
24.10Melløs Moss FK - Asker9 - 13

Resultater Gatelagserien 13. serierunde 2018 :

29.8LSK-hallenLSK - HamKam9 - 1
29.8FredrikstadFredrikstad - Sandefjord5 - 4
29.8GulskogenStrømsgodset - Asker4 - 2
30.8LarvikFram - Vålerenga4 - 5
1.10NadderudStabæk - Moss FK8 - 5

Resultater Gatelagserien 12. serierunde 2018 :

22.8Melløs Moss FK - Strømsgodset2 - 14
22.8SkienOdd - Vålerenga11 - 1
22.8NadderudStabæk - Fredrikstad5 - 4
22.8FøykaAsker - Sandefjord1 - 4
23.8LSK-hallenLSK - Fram4 - 5

Resultater Gatelagserien 11. serierunde 2018 :

10.8Melløs Moss FK - Fredrikstad4 - 13
15.8SandefjordSandefjord - Strømsgodset4 - 4
15.8NadderudStabæk - Asker7 - 3
15.8LarvikFram - HamKam6 - 2
16.8SkienOdd - LSK0 - 4

“Løse Fugla”s Toppscorer 2018  

Ken Skogstad21 mål
Patrik Hansen18 mål
Mikal Wedding11 mål
Kim Melvold8 mål
Tom A. Berglund5 mål
Jalal Alzargawi4 mål
Max Sawyer4 mål
Raymond Haraldsen4 mål
Daniel Melvold3 mål
Kim Elnan1 mål
Ståle Hummel1 mål

Klikk på linkene for 2018 | 2017 for å se toppscorertabellene fra tidligere sesonger!

Fra dag til dag med “ Løse Fugla ” !


På Åråsen ...Lørdag 20. oktober 2018

Bilde av gatelaget.jpegVi er Fugla fra Romerike - dro fra Hamar med 3 poeng !

- ...blir det garantert jubel og stor stemning i morra, søndag 21.oktober.
Ikke bare skal vi sende trøndera hjem som slakt, som Frode Grodås så poetisk uttrykte det i God Fugl-intervjuet på lsk.no , men i pausen skal ”Løse Fugla“ sammen med LSK Unified ut på Åråsen-matta og motta publikums hyllest for den flotte høstsesongen vi har hatt i år!
Det blir en flott avslutning på høstsesongen, og et fint minne å ta med seg videre når desemberturneringa i Tønsberg står for døra.

Vi gleder oss, både til kampen i morra og til desemberturneringa!

Sees på Åråsen!

Av Rune Nummedal | Spiller/SoMe-ansvarlig

Gatelaget “ Løse Fugla ” © Nummis Webutvikling Rune Nummedal 2015 - 2018